LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Zasuwy i zamknięcia

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Okucia budowlane

Strzałka w prawo

Zasuwy i zamknięcia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zasuwa na kłódkę Kaprys-Met G 454-120 cynkowana

Zasuwa na kłódkę Kaprys-Met G 454-120 cynkowana

47,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zasuwa instalowania jest często przy meblach warsztatowych lub drzwiach do pomieszczeń gospodarczych oraz magazynów. Wyposażona została w kłódkę, co umożliwia zabezpieczanie wartościowych przedmiotów, przykładowo narzędzi lub materiałów budowlanych. Zamocujesz ją z łatwością za pomocą prostych narzędzi. W proponowanej ofercie znajdziesz różne rodzaje tego produktu.

   Cechy i zalety

    Zasuwa na kłódkę umożliwia zabezpieczanie wartościowych przedmiotów, zatem często stosowana jest przy szafkach warsztatowych. Możesz zamontować ją także przy wejściu do budynku gospodarczego – jest to model cynkowany, dlatego nie ulegnie zniszczeniu pod wpływem szkodliwego działania deszczu lub śniegu. Znakomicie sprawdza się również w magazynach przy szafkach niewyposażonych w zamki. Produkt nie wygina się oraz nie pęka, idealnie spełniając Twoje zadanie przez długi czas. Zasuwa jest łatwa w montażu, gdyż jej instalacja nie wymaga zastosowania skomplikowanych narzędzi. W proponowanym asortymencie znajdziesz różne rodzaje tego produktu, dlatego z powodzeniem wybierzesz model, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaKaprys-Met G
     KolorOcynk żółty
     MateriałStal
     PowłokaOcynkowany
     Kod produktu5907586944641