LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Zasuwy i zamknięcia

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Okucia budowlane

Strzałka w prawo

Zasuwy i zamknięcia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zasuwa pionowa czarna 290 mm

Zasuwa pionowa czarna 290 mm

23,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zasuwa to element okucia, który możesz zastosować przy drzwiach, skrzyniach, bramach. Zapewnia proste zamknięcie różnym konstrukcjom stolarskim. Zasuwy użyjesz jako części wymiennej do używanych, jak i własnoręcznie wykonywanych drzwi. Uniwersalny, czarny kolor łatwo dopasujesz do konstrukcji w dowolnym odcieniu. Dostępne są również zasuwy w metalicznych barwach.

   Cechy i zalety

    Pionowa zasuwa to element okucia stolarskiego, który możesz wykorzystać przy drzwiach, meblach, skrzyniach itp. Ponieważ została wykonana ze stali, sprawdzi się bardzo dobrze również jako część zamykająca bramę. Czarny kolor elementu umożliwia zastosowanie go przy konstrukcjach o dowolnym kolorze – czerń jest uniwersalna. Zasuwy możesz użyć jako części wymiennej do używanych mebli i drzwi. Przyda się również podczas samodzielnego składania elementów stolarskich. Produkt zapewnia sprawne działanie i jest wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne. W naszej ofercie znajdziesz również zasuwy w innych kolorach, więc łatwo dopasujesz element do swoich potrzeb. Dostępna jest też cała gama okuć stolarskich – uchwytów, zawiasów, zamków i wielu innych.

    • Prosty montaż
    • Odporna na uszkodzenia mechaniczne
    • Odporna na korozję

    Specyfikacja techniczna

    KolorCzarny
    Kod produktu5906711268829