Zobacz więcej Zasuwy i zamknięcia

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Okucia budowlane

Strzałka w prawo

Zasuwy i zamknięcia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zasuwa ryglowa 230 mm

Zasuwa ryglowa 230 mm

28,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zasuwa ryglowa stosowana jest podczas montowania ogrodzeń domów oraz ogrodów jako zabezpieczenie bram oraz furtek. Dzięki jej zastosowaniu uniemożliwisz samoistne przesuwanie się drzwiczek podczas silnych podmuchów wiatru. Produkt posiada solidną, stalową budowę, dlatego posłuży Ci na długo pomimo szkodliwych czynników atmosferycznych.

   Cechy i zalety

    Zasuwa ryglowa stosowana jest jako zabezpieczenie lekkich drzwi zewnętrznych, furtek oraz bram. Produkt wyróżnia się niewielką, prostą budową, dlatego z łatwością przymocujesz go do wybranej powierzchni. Element posiada wysokie właściwości wytrzymałościowe, ponieważ został wykonany z trwałej stali. Pomimo szkodliwych warunków pogodowych posłuży Ci na długo. Sprawdzi się podczas urządzania przydomowej powierzchni, jak również na placu zabaw, gdzie umożliwi dzieciom łatwe zamykanie i otwieranie furtki. Dzięki zamontowanej w zasuwie sprężynie będziesz mógł swobodnie odblokowywać mechanizm. W naszym asortymencie produkt dostępny jest również w innych rozmiarach, co umożliwi Ci dobór modelu idealnie pasującego do parametrów Twoich bram oraz innych elementów ogrodowego wyposażenia.

    • Prosty montaż
    • Odporna na uszkodzenia mechaniczne
    • Odporna na korozję
    • Ze sprężyną

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuZasuwa do bramy
    KolorCzarny
    Kod produktu5906711230147