Zobacz więcej Zasuwy i zamknięcia

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Okucia budowlane

Strzałka w prawo

Zasuwy i zamknięcia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zasuwa sprężynowa 200 mm szeroka

Zasuwa sprężynowa 200 mm szeroka

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zasuwa sprężynowa jest niezwykle prosta w obsłudze. Równie łatwy jest jej montaż, który możesz wykonać samodzielnie przy użyciu narzędzi dostępnych w Twoim domu. Dodatkowym atutem jest wytrzymały materiał, z którego została wykonana. Zasuwa sprężynowa sprawdzi się jako element wyposażenia drzwi, furtek oraz bram. Dostępne są także inne modele.

   Cechy i zalety

    Zasuwa sprężynowa 200 mm szeroka jest produktem, który cechuje się łatwym i prostym montażem. Element został wykonany ze stali. Dzięki temu jest bardzo wytrzymały. Zasuwa sprężynowa jest odporna na uszkodzenia mechaniczne czy mocne szarpnięcia, dlatego posłuży Ci przez wiele lat. System jest niezwykle prosty w obsłudze. Dopasujesz go do rozmaitych bram, drzwi oraz furtek. Sprawdzi się jako element wykończeniowy. Został wyprodukowany w Polsce. Jest dostępny w kolorze ocynku żółtego, więc doskonale dopasuje się m.in. do naturalnych desek. W ofercie sklepów Castorama przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki asortyment artykułów metalowych. Sprawdź, jakie okucia budowlane spełnią Twoje oczekiwania i wybierz produkt, który odpowie na Twoje potrzeby.

    • Łatwy i prosty montaż
    • Wytrzymały materiał
    • Prosty w obsłudze

    Specyfikacja techniczna

    KolorOcynk żółty
    MateriałStal
    Kod produktu5906711238143