Zobacz więcej Zasuwy i zamknięcia

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Okucia budowlane

Strzałka w prawo

Zasuwy i zamknięcia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zasuwa sprężynowa 400 mm wąska

Zasuwa sprężynowa 400 mm wąska

31,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zasuwa sprężynowa jest polskim produktem. Został wyposażony w prosty w obsłudze system. Montaż elementu jest również niezwykle łatwy. Możesz wykonać go samodzielnie, używając narzędzi dostępnych w Twoim domu. Dodatkową zaletą produktu jest wytrzymały materiał, z którego został wykonany. Sprawdź także inne zasuwy dostępne w ofercie naszego sklepu.

   Cechy i zalety

    Zasuwa sprężynowa 400 mm wąska jest produktem, który zamontujesz bardzo szybko i sprawnie. System jest bardzo prosty, niemal intuicyjnie łatwy w obsłudze. Sprawdzi się jako element wykończeniowy okucia budowlanego w rozmaitych bramach, bramkach, drzwiach czy furtkach. Element został wykonany ze stali. To sprawia, że jest bardzo wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Żywotność produktu jest niezwykle długa, a mechanizm jest odporny na nawet najmocniejsze szarpnięcia. Zasuwa sprężynowa została wyprodukowana w Polsce. Prezentowany model jest dostępny w kolorze ocynku żółtego. Doskonale sprawdzi się jako element rustykalnego okucia i dopasuje się do naturalnych desek. W asortymencie sklepów Castorama przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór artykułów metalowych, które pozwolą Ci dokończyć prace wykończeniowe.

    • Łatwy i prosty montaż
    • Wytrzymały materiał
    • Prosty w obsłudze

    Specyfikacja techniczna

    KolorOcynk żółty
    MateriałStal
    Kod produktu5901912890060