Zobacz więcej Zasuwy i zamknięcia

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Okucia budowlane

Strzałka w prawo

Zasuwy i zamknięcia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zasuwa wierzchnia pozioma 160 mm R/P

Zasuwa wierzchnia pozioma 160 mm R/P

23,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zasuwa wierzch pozioma stosowana jest najczęściej przy drzwiach garażowych lub warsztatowych – używa się jej do blokowania jednego ze skrzydeł. Dzięki temu nie musisz otwierać całych wrót podczas wchodzenia do wybranych pomieszczeń. Jednak gdy zajdzie konieczność uzyskania większej ilości miejsca, przykładowo podczas wyprowadzania samochodu, możesz z łatwością odblokować także drugą parę drzwi.

   Cechy i zalety

    Zasuwa wierzch pozioma przydaje się podczas wykańczania garażów, warsztatów oraz innych wejść gospodarczych. Stosowana jest do blokowania jednego ze skrzydeł wejściowych, co przydaje się podczas codziennego użytkowania pomieszczeń. Takie rozwiązanie sprawia, że nie musisz otwierać całych wrót w celu wejścia do wnętrza – wystarczy, że uchylisz tylko jedno skrzydło. W przypadku wyjeżdżania z garażu samochodem lub wnoszenia do warsztatu większych obiektów możesz natomiast z powodzeniem odblokować zasuwę, uzyskując więcej miejsca. Mocowanie produktu jest wyjątkowo proste i nie zajmuje wiele czasu, ponieważ przykręca się go wkrętami. W naszej ofercie dostępne są także inne modele zasuw, spośród których wybierzesz produkt w interesującym Cię rozmiarze.

    • Prosty montaż
    • Odporna na uszkodzenia mechaniczne
    • Estetyczny wygląd

    Specyfikacja techniczna

    KolorOcynk żółty
    Kod produktu5906711241037