Zobacz więcej Zasuwy i zamknięcia

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Okucia budowlane

Strzałka w prawo

Zasuwy i zamknięcia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zasuwa wierzchnia pozioma 250 mm R/P

Zasuwa wierzchnia pozioma 250 mm R/P

33,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zasuwa wierzch pozioma doskonale sprawdzi się podczas wyposażania Twojego warsztatu lub garażu. Stosowana jest do blokowania jednego skrzydła w podwójnych drzwiach, dzięki czemu nie musisz otwierać wrót na całą szerokość podczas korzystania z pomieszczeń. W naszej ofercie dostępne są także inne zasuwy tej marki, więc wybierzesz produkt w interesującym Cię rozmiarze.

   Cechy i zalety

    Zasuwa wierzch pozioma przystosowana jest do mocowania w podwójnych drzwiach, które najczęściej stosowane są w przydomowych garażach lub warsztatach. Umożliwia prawidłowe blokowania jednego skrzydła, dzięki czemu nie musisz każdorazowo otwierać go przy wchodzeniu oraz wychodzeniu z pomieszczenia. Odblokowanie zamknięcia jest wyjątkowo proste, dlatego w momencie wyjeżdżania z garażu samochodem błyskawicznie uzyskasz potrzebną do tego ilość miejsca. Montaż zasuwy jest nieskomplikowany, gdyż wymaga jedynie przykręcenia jej za pomocą wkrętów. Dostępne są także inne zasuwy tej marki, aby każdy użytkownik z powodzeniem mógł wybrać model w rozmiarze dopasowanym do jego potrzeb – wszystkie produkty znajdziesz w naszej ofercie.

    • Prosty montaż
    • Odporna na uszkodzenia mechaniczne
    • Estetyczny wygląd

    Specyfikacja techniczna

    KolorOcynk żółty
    Kod produktu5906711240993