LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Zasuwy i zamknięcia

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Okucia budowlane

Strzałka w prawo

Zasuwy i zamknięcia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zasuwka 100 mm prosta

Zasuwka 100 mm prosta

14,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zasuwka posłuży Ci jako zamknięcie furtek oraz drzwi pomieszczeń gospodarczych. Do produkcji elementu użyto stali, która charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia oraz korodowanie, przez co będziesz mógł ją długotrwale użytkować. Podczas przeprowadzania montażu zaleca się użycie standardowych, klasycznych wkrętów.

   Cechy i zalety

    Zasuwka stanowi klasyczny element montażowy, który wykorzystasz podczas zakładania furtek oraz zewnętrznych drzwi. Produkt wykonano z wytrzymałej stali, dlatego nie ulega uszkodzeniom pomimo częstego zasuwania i rozsuwania. Dodatkowo jego powierzchnię pokryto warstwą ocynku, przez co zasuwka jest odporna na występowanie rdzy i tym samym może być długotrwale użytkowana, nawet podczas trudnych warunków pogodowych. Produkt wykorzystywany jest na placach zabaw, przy ogrodowych drzwiczkach oraz wejściach do posesji, zabezpieczając furtki przed samoistnym poruszaniem się w wyniku silnych podmuchów wiatru. W naszej ofercie znajdziesz zasuwki także w innych rozmiarach oraz kształtach, dlatego z łatwością dobierzesz odpowiedni dla siebie model.

    • Prosty montaż
    • Odporna na uszkodzenia mechaniczne
    • Odporna na korozję

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu10mm
    Szerokość produktu100mm
    Wysokość produktu40mm
    KolorOcynk biały
    MateriałStal
    Kod produktu5901912821682