Zobacz więcej Zasuwy i zamknięcia

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Okucia budowlane

Strzałka w prawo

Zasuwy i zamknięcia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zasuwka 130 mm prosta

Zasuwka 130 mm prosta

13,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zasuwka posłuży Ci jako zamkniecie ogrodowej furtki czy też drzwi wejściowych. Do jej produkcji użyto trwałej stali, która nie ulega korodowaniu, przez co produkt posłuży Ci do długotrwałej eksploatacji, nawet w trudnych, wilgotnych warunkach. Produkt z łatwością przymocujesz do furtki oraz ogrodzenia przy pomocy standardowych wkrętów.

   Cechy i zalety

    Zasuwka znajdzie zastosowanie podczas tworzenia ogrodzenia na terenie Twojej posesji jako zamknięcie bramy lub furtki. Dzięki jej wykorzystaniu uniemożliwisz samoistne poruszanie się drzwiczek powodowane silnym wiatrem, jak również zabezpieczysz swoje podwórko przed zwierzętami oraz obcymi osobami. Zasuwka składa się z dwóch części, które należy przymocować do powierzchni ogrodzenia oraz furtki. Do jej produkcji użyto stali, która charakteryzuje się wysoką odpornością na korodowanie, przez co produkt posłuży Ci w długotrwałej eksploatacji. W zależności od Twoich potrzeb, w naszej ofercie znajdziesz także inne modele zasuwek, dzięki czemu będziesz mógł zakupić tę, która będzie w najwyższym stopniu pasowała do Twojej posesji.

    • Prosty montaż
    • Odporna na uszkodzenia mechaniczne
    • Odporna na korozję

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu35mm
    Szerokość produktu130mm
    Wysokość produktu20mm
    KolorOcynk biały
    MateriałStal
    Kod produktu5901912821699