icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Zasuwy i zamknięcia

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Okucia budowlane

Strzałka w prawo

Zasuwy i zamknięcia

Strzałka w prawo

Zasuwka drzwiowa GHBB 50 mm chrom

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zasuwka drzwiowa GHBB 50 mm chrom
4,88
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zasuwka drzwiowa to element stosowany do zamykania drzwi. Zwykle jest mocowana na drzwiach prowadzących do pomieszczeń gospodarczych, na przykład szop, szaf, miejsc do przechowywania narzędzi. Została wykonana z mocnej stali, która jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Mocuje się ją na wkręty. Dostępna jest w różnych rozmiarach.

  Cechy i zalety

  Zasuwka drzwiowa to rygiel stosowany do zamykania drzwi w pomieszczeniach domowych i gospodarczych. Możesz jej użyć do zamykania drzwi od szopy, spiżarni lub dużej szafy. Przyda się również jako zamknięcie komody z narzędziami w warsztacie oraz innych miejsc do przechowywania narzędzi. Można ją również montować w toaletach, gdzie umożliwi zamykanie drzwi od środka. Produkt został wykonany ze stali, dzięki czemu zapewnia dobrą wytrzymałość i trudno go wyważyć. Kolor chrom możesz dopasować do innych okuć drzwiowych, takich jak zawiasy lub klamki. Prosta konstrukcja zasuwki umożliwia jej łatwą obsługę. W naszej ofercie znajdziesz ją w różnych rozmiarach do wyboru, co ułatwi Ci dopasowanie jej do konstrukcji drzwi. Dostępne są również inne skoble i zatrzaski.

  • Prosty montaż
  • Odporna na uszkodzenia mechaniczne
  • Estetyczny wygląd

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorChrom
  MateriałStal
  Kod produktu5901912830813