icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Zasuwy i zamknięcia

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Okucia budowlane

Strzałka w prawo

Zasuwy i zamknięcia

Strzałka w prawo

Zasuwka meblowa metalowa

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zasuwka meblowa metalowa
5,38
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zasuwka wykorzystywana jest jako dodatkowe zamknięcie drzwi oraz szafek. Produkt posiada prostą, lekką budowę, dlatego szybko i łatwo przymocujesz go do wybranej powierzchni. Do jego produkcji użyto stali, która skutecznie chroni zasuwkę przed uszkodzeniami, przez co będziesz mógł korzystać z jej zastosowania przez długi czas.

  Cechy i zalety

  Zasuwka to klasyczny element montażowy, który pozwoli Ci na szczelne zamykanie drzwi oraz szafek. Produkt posiada specjalne otwory, dzięki którym z łatwością przymocujesz go do wybranej powierzchni przy użyciu standardowych wkrętów. Podczas produkcji zastosowano stal, która wykazuje się dużą odpornością na uszkodzenia, przez co zasuwka nie ulega ścieraniu pomimo jej częstego użytkowania. Możesz ją zastosować jako zamknięcie drzwi łazienkowych, co umożliwi Ci swobodne wykonywanie czynności pielęgnacyjnych. Zasuwka posiada prosty mechanizm – poprzez lekkie przesunięcie wystającego haczyka możesz łatwo zamykać oraz odblokowywać element. W naszym asortymencie znajdziesz ten produkt dostępny także w innych rozmiarach, co umożliwi Ci dopasowanie modelu do własnych potrzeb.

  • Prosty montaż
  • Odporna na uszkodzenia mechaniczne
  • Estetyczny wygląd

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Długość produktu10mm
  Szerokość produktu20mm
  Wysokość produktu50mm
  KolorOcynk
  MateriałStal
  Kod produktu5906711201192