Zobacz więcej Zasuwy i zamknięcia

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Okucia budowlane

Strzałka w prawo

Zasuwy i zamknięcia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zasuwka odgięta + zaczep Kaprys-Met G ocynk

Zasuwka odgięta + zaczep Kaprys-Met G ocynk

3,78
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zasuwka stosowana jest często w łazienkach – umożliwia zamykanie drzwi od wewnątrz. Wykonana została z metalu, więc nie pęka oraz nie wygina się w czasie jej użytkowania. Wykorzystywana jest nie tylko w domach, ale też w szkołach oraz hotelach. W proponowanej przez nas ofercie znajdziesz również inne rodzaje tego produktu.

   Cechy i zalety

    Zasuwka przeznaczona jest do zamocowania przy drzwiach – umożliwia ich zamykanie. Stosowana jest często w łazienkach, ponieważ jest to model pozwalający zamknąć pomieszczenie od wewnątrz. Będzie doskonale spełniać swoje zadanie przez długi czas, ponieważ cechuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne – wykonana została z metalu. Wykorzystywana jest nie tylko w gospodarstwach domowych, ale również w hotelach oraz restauracjach. Zasuwkę zainstalujesz błyskawicznie, mocując ją do drzwi za pomocą śrub. Produkt prezentuje się estetycznie, ponieważ utrzymany jest w jasnym kolorze. W proponowanej przez nas ofercie znajdziesz również inne akcesoria przeznaczone do zamykania drzwi, więc możesz z powodzeniem wybrać model adekwatny do Twoich oczekiwań.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaKaprys-Met G
     KolorOcynk biały
     MateriałMetal
     Kod produktu5907586945815