Zobacz więcej Zasuwy i zamknięcia

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Okucia budowlane

Strzałka w prawo

Zasuwy i zamknięcia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zasuwnica garażowa 2-punktowa 2,7 m

Zasuwnica garażowa 2-punktowa 2,7 m

99,98
/ kpl.
49,99
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zasuwnica garażowa pozwala na bezpieczne zamykanie bramy garażowej w Twoim domu. Dzięki niej ochronisz przedmioty przechowywane w pomieszczeniach gospodarczych przed kradzieżą. Zasuwa jest niezwykle skuteczna, ponieważ powstała ze stali – materiału o wysokich parametrach wytrzymałościowych. W ofercie znajdziesz też inne akcesoria do drzwi i bram.

   Cechy i zalety

    Zasuwnica garażowa stosowana jest w celu zabezpieczania bram w pomieszczeniach gospodarczych – z pewnością sprawdzi się w Twoim warsztacie lub garażu. Element ten ochroni Twoje wnętrza przed intruzami i włamaniami, a przedmioty w nich przechowywane będą bezpieczne. Zasuwnica wykonana została ze stali, dzięki czemu jest niewrażliwa na uderzenia i inne uszkodzenia mechaniczne – dlatego też skutecznie pełni swoją rolę. Czarny kolor elementu sprawi, że będzie on niemal niewidoczny na ciemnych bramach, a ponadto estetycznie zaprezentuje się na modelach w jasnym lub w metalicznym odcieniu. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór akcesoriów pozwalających zabezpieczać drzwi i bramy, więc z pewnością zaopatrzysz się w przedmioty najlepiej spełniające Twoje wymagania.

    • Prosty montaż
    • Łatwa obsługa
    • Estetyczny wygląd
    • Rygle kwadratowe 14 x 14 mm

    Specyfikacja techniczna

    KolorCzarny
    Kod produktu5906711233896