Zobacz więcej Zasuwy i zamknięcia

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Okucia budowlane

Strzałka w prawo

Zasuwy i zamknięcia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zasuwnica garażowa dwupunktowa 2,30 m

Zasuwnica garażowa dwupunktowa 2,30 m

86,98
/ kpl.
43,49
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zasuwnica garażowa dwupunktowa stosowana jest w celu zablokowania jednego ze skrzydeł podwójnych drzwi, używanych najczęściej w garażach i warsztatach. Model ten jest łatwy w użytku, dlatego zasuwę możesz w każdej chwili otworzyć, zyskując odpowiednią ilość miejsca do wyprowadzenia samochodu lub przeniesienia większych obiektów.

   Cechy i zalety

    Zasuwnica garażowa dwupunktowa z pewnością znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym, ponieważ umożliwia tworzenie funkcjonalnego wejścia do Twojego garażu lub warsztatu. Element ten przeznaczony jest do mocowania na jednym ze skrzydeł podwójnych drzwi – skutecznie je blokuje, dzięki czemu nie musisz każdorazowo otwierać całych wrót, kiedy chcesz się dostać do swoich pomieszczeń. Odsuwanie mechanizmu jest wyjątkowo proste i wygodne, ponieważ posiada on specjalny uchwyt – w każdej chwili możesz więc poszerzyć wejście i wjechać do garażu samochodem. Wśród naszego asortymentu dostępne są również inne zasuwy tej marki, a zatem z łatwością wybierzesz model idealnie pasujący rozmiarem do wielkości Twoich drzwi.

    • Prosty montaż
    • Łatwa obsługa
    • Estetyczny wygląd
    • Rygle kwadratowe 14 x 14 mm

    Specyfikacja techniczna

    KolorCzarny
    Kod produktu5906711237801