Zobacz więcej Zasuwy i zamknięcia

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Okucia budowlane

Strzałka w prawo

Zasuwy i zamknięcia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zasuwnica garażowa dwupunktowa 2,50 m

Zasuwnica garażowa dwupunktowa 2,50 m

95,98
/ kpl.
47,99
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zasuwnica garażowa dwupunktowa umożliwia blokowanie jednego ze skrzydeł podwójnych drzwi, które często stosowane są w garażach, warsztatach i innych pomieszczeniach gospodarczych. W związku z tym zapewni Ci wygodę podczas korzystania z Twoich wnętrz. Wśród naszego asortymentu znajdziesz też zasuwy w innych rozmiarach, więc dopasujesz je swoich potrzeb.

   Cechy i zalety

    Zasuwnica garażowa dwupunktowa z pewnością znajdzie zastosowanie w Twoim przydomowym warsztacie lub garażu. Przystosowana jest do współpracy z podwójnymi drzwiami, ponieważ umożliwia blokowanie jednego ze skrzydeł – takie rozwiązanie jest wyjątkowo praktyczne i wygodne. Dzięki niemu nie musisz bowiem każdorazowo otwierać całych wrót, kiedy chcesz tyko wejść do swoich pomieszczeń. Odblokowywanie zasuwy jest wyjątkowo łatwe, dlatego uzyskanie odpowiedniego miejsca do wyprowadzenia samochodu zajmie Ci jedynie chwilę. Model ten cechuje się elegancką czarną barwą i będzie się estetycznie prezentował na Twoich drzwiach. W naszej ofercie dostępne są również zasuwy w innych rozmiarach, zatem wybierzesz interesujący Cię produkt.

    • Prosty montaż
    • Łatwa obsługa
    • Estetyczny wygląd
    • Rygle kwadratowe 14 x 14 mm

    Specyfikacja techniczna

    KolorCzarny
    Kod produktu5906711237795