icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Zamki meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Zamki meblowe

Strzałka w prawo

Zatrzask wciskowy cynkowany

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zatrzask wciskowy cynkowany
5,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zatrzask to rodzaj zamka stosowanego w meblach, których drzwiczki nie domykają się poprawnie. Umożliwia ich zablokowanie w odpowiedniej pozycji, dzięki czemu szafa, regał czy komoda zyskują estetyczny wygląd. Zatrzask można też stosować jako dodatkowe lub główne zamknięcie drzwiczek od różnego rodzaju mebli. Został wykonany z ocynkowego metalu.

  Cechy i zalety

  Zatrzask wciskowy to element stosowany do zamykania drzwiczek w meblach. Możesz go wykorzystać do szczelnego zablokowania drzwi w szafach, komodach i barkach, których skrzydła nie dociskają się. W konsekwencji zastosowania zatrzasku meble wyglądają bardziej estetycznie. W komplecie znajduje się też zaczep. Produkt cechuje się estetycznym wyglądem – został wykonany z materiałów, które zachowują swój doskonały stan na długo, ponieważ zostały ocynkowane. To sprawia, że można go również zastosować w meblach łazienkowych i kuchennych, ponieważ jest wytrzymały na wilgoć. Srebrny kolor jest uniwersalny i pasuje do każdego stylu umeblowania. Dostępne są również inne zatrzaski i zamki meblowe, więc z pewnością znajdziesz produkt dopasowany do swoich potrzeb.

  • Odporny na korozję
  • Prosty montaż
  • Estetyczny wygląd

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorOcynk biały
  MateriałStal
  Kod produktu5906711201246