icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Słuchawki ochronne i zatyczki

Strona główna

Strzałka w prawo

Bezpieczeństwo i BHP

Strzałka w prawo

Odzież robocza

Strzałka w prawo

Sprzęt ochrony osobistej

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zatyczki piankowe Yato 33 dB 5 par

Zatyczki piankowe Yato 33 dB 5 par

11,98
/ kpl.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Komplet piankowych zatyczek z łatwością zadba o Twój słuch podczas pracy na różnych stanowiskach zagrożonych szkodliwym wpływem nadmiernego hałasu. Zatyczki zostały wykonane z poliuretanowej pianki, która jest niezwykle miękka i łatwo dopasowuje się do kształtu kanału usznego, co zwiększa wygodę noszenia i komfort pracy.

  Cechy i zalety

  Komplet piankowych zatyczek świetnie zabezpieczy słuch podczas pracy na różnych stanowiskach zagrożonych szkodliwym wpływem nadmiernego hałasu. Hipoalergiczna, poliuretanowa pianka jest miękka i przyjemna w dotyku,dzięki czemu wykonane z niej zatyczki są niezwykle komfortowe. O wygodzie użytkowania produktu świadczy również równomierny rozkład nacisku na wnętrze ucha oraz funkcja zapamiętywania poprzedniego kształtu zatyczki, umożliwiająca idealne dopasowanie do kanału usznego. Powierzchnia zatyczki jest wysoce odporna na kurz, co znacznie poprawia higienę pracy. Stożkowy kształt zatyczki ułatwia aplikację i wyjmowanie produktu. Intensywnie pomarańczowy kolor sprawi, że z łatwością znajdziesz zgubioną zatyczkę.

   Specyfikacja techniczna

   Liczba sztuk w opakowaniu10
   Typ opakowaniakpl.
   KolorPomarańczowy
   MateriałPianka poliuretanowa (PU)
   Kod produktu5906083974519