icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Zawiasy budowlane

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Okucia budowlane

Strzałka w prawo

Zawiasy budowlane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zawias altanowy skośny 100 mm

Zawias altanowy skośny 100 mm

6,18
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zawias altanowy skośny jest elementem konstrukcyjnym, który swoje zastosowanie znajduje w budowlach ogrodowych. Jest wykonany ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest niezwykle wytrzymały i odporny na korozję. Doskonale sprawdza się na zewnątrz, ponieważ jest odporny na działanie zmiennych czynników atmosferycznych. W naszym sklepie znajdziesz także inne modele zawiasów.

   Cechy i zalety

    Zawias altanowy skośny 100 mm jest elementem, który będziesz mógł wykorzystać w montażu konstrukcji altan oraz rozmaitych mebli ogrodowych. Umożliwi otwieranie okiennic, drzwiczek czy furtek. Lekko uniesie drzwi, dzięki czemu nie będą opadać. Montaż elementu jest bardzo prosty. Z powodzeniem możesz wykonać samodzielnie niezbędne prace. Do tego wykorzystasz proste narzędzia, które z pewnością masz w domu. Zawias altanowy skośny został wyprodukowany w Polsce. Jest to element wykonany ze stali. Materiał ten jest odporny na działanie czynników atmosferycznych. Stal jest nierdzewna, więc nawet po kilku intensywnych latach użytkowania nie zaobserwujesz śladów korozji na zawiasie. Ten produkt jest dostępny w kolorze ocynk żółty. Zobacz inne modele zawiasów.

    • Prosty montaż
    • Wytrzymały
    • Odporny na korozje

    Specyfikacja techniczna

    Typ opakowaniaszt.
    KolorOcynk żółty
    Kod produktu5907484583874