Zobacz więcej Zawiasy do mebli

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Zawiasy do mebli

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zawias meblowy puszkowy 135 stopni

Zawias meblowy puszkowy 135 stopni

9,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Niklowy kolor zawiasu meblowego prezentuje się bardzo estetycznie, przez co pasuje do większości rodzajów mebli. Produkt służy do montażu w drzwiach znajdujących się wewnątrz oraz na zewnątrz pomieszczeń – gwarantuje im stabilność oraz wytrzymałość i trwałość. Zawias puszkowy łatwo i szybko zamontujesz w domu, mieszkaniu czy biurze.

   Cechy i zalety

    Zawias meblowy charakteryzuje się estetycznym wyglądem, na który wpływa klasyczna forma wykonania oraz neutralny kolor. Takie rozwiązanie sprawdza się w połączeniu z większością drzwi. Zawias puszkowy ze względu na wytrzymałość możesz zamocować w miejscach, w których będzie często użytkowany – nadaje się do drzwi w budynkach mieszkalnych, a także firmowych lub urzędowych. Odporność na uszkodzenia oraz trwałość to gwarancja, którą daje użyta do produkcji stal. Stabilnie przytrzymuje drzwi oraz zapewnia użytkownikom komfortowe otwieranie oraz zamykanie ich. Zaletą zawiasu meblowego jest sposób montażu – wystarczy go przykręcić do drzwi, z czym z powodzeniem poradzisz sobie samodzielnie. W naszej ofercie znajdziesz także inne rodzaje zawiasów.

    • Odporny na odkształcenia
    • Prosty montaż
    • Wytrzymały na częstą eksploatację

    Specyfikacja techniczna

    KolorNikiel
    Kod produktu5906711225143