LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Zawiasy do mebli

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Zawiasy do mebli

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zawias meblowy puszkowy 35 mm wygięcie 15 mm

Zawias meblowy puszkowy 35 mm wygięcie 15 mm

8,88
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Praktyczny zawias puszkowy świetnie sprawdzi się podczas samodzielnego montowania drzwi w Twoim domu. Zawias wykonano z wytrzymałej, stabilnej stali, która jest dodatkowo odporna na ścieranie i korozję. Dzięki temu gotowa konstrukcja cechuje się większą trwałością, a montaż przebiega bezawaryjnie i nie zajmuje dużo czasu.

   Cechy i zalety

    Praktyczny zawias puszkowy z pewnością użyjesz do montowania drzwi w Twoim domu. Wykonanie z wytrzymałej stali zapewnia większą stabilność i bezawaryjny montaż konstrukcji. Stal cechuje się wysoką odpornością na ścieranie i odkształcenia, a także wyjątkową twardością. Produkt jest również przystosowany do użytku w szerokim zakresie temperatur i wykazuje właściwości antykorozyjne, co sprawia, że posłuży Ci na dłużej. Montaż zawiasu nie wymaga dużego nakładu siły ani stosowania specjalistycznych narzędzi – zawias nadaje się do przykręcania standardowymi wkrętami, które z pewnością znajdują się w każdym przydomowym warsztacie. Powierzchnia zawiasu została wykończona powłoką w kolorze nikiel, która świetnie podkreśli charakter każdego mebla.

    • Odporny na uszkodzenia mechaniczne
    • Prosty montaż
    • Odporny na odkształcenia
    • Wygięcie ramienia: 15 mm

    Specyfikacja techniczna

    Rozmiar puszki zawiasu35mm
    KolorNikiel
    Kod produktu5906711225228