LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Zawiasy do mebli

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Zawiasy do mebli

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zawias meblowy puszkowy narożny 35 mm

Zawias meblowy puszkowy narożny 35 mm

9,18
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zawias przeznaczony jest do zamocowania przy meblach, ponieważ umożliwia zarówno płynne, jak też ciche otwieranie szafek. Cechuje się uniwersalnym metalicznym kolorem, więc będzie estetycznie wyglądał przy meblach utrzymanych w dowolnej barwie. Zainstalujesz go z łatwością za pomocą prostych narzędzi. W proponowanym asortymencie znajdziesz również inne rodzaje tego produktu.

   Cechy i zalety

    Zawias stosowany jest podczas wyposażania wnętrz – przeznaczony jest do zamocowania przy meblach, ponieważ umożliwia płynne otwieranie oraz zamykanie szafek. Korzystając z niego, uzyskasz idealne warunki do przechowywania ubrań, naczyń lub książek. Produkt będzie doskonale spełniał swoje zadanie przez długi czas, gdyż jest odporny na uszkodzenia mechaniczne – nie pęka oraz nie wygina się w czasie jego użytkowania. Zawias nie wpłynie na wygląd Twoich mebli, ponieważ charakteryzuje się estetycznym metalicznym kolorem. Jego montaż nie wymaga zastosowania skomplikowanych narzędzi, wobec czego jest wyjątkowo łatwy. W proponowanym asortymencie znajdziesz również inne rodzaje zawiasów, dlatego z powodzeniem wybierzesz model adekwatny do Twoich potrzeb.

    • Odporny na uszkodzenia mechaniczne
    • Prosty montaż
    • Odporny na odkształcenia

    Specyfikacja techniczna

    KolorNikiel
    Kod produktu5906711278033