icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Zawiasy do mebli

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Zawiasy do mebli

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zawias meblowy puszkowy T-3 z prowadnikiem

Zawias meblowy puszkowy T-3 z prowadnikiem

5,18
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zawias meblowy puszkowy T-3 z prowadnikiem jest funkcjonalnym elementem wykończenia Twoich mebli. Występuje w białym kolorze, a jego trwałość i wytrzymałość zapewnia materiał, z którego został wykonany. Tworzywo sztuczne i metal sprawiają, że wprowadzenie w ruch drzwiczek meblowych odbywa się bez wysiłku. Dostępny w sprzedaży zestaw tworzą zawiasy, prowadniki i wkręty.

   Cechy i zalety

    Zawias meblowy puszkowy T-3 z prowadnikiem należy do akcesoriów wykończeniowych Twoich mebli. W sprzedaży jest dostępny w kolorze białym i może być stosowany do prawie wszystkich rodzajów mebli dostępnych na rynku. Okucie tworzy estetyczną całość z meblem. Zawias meblowy puszkowy T-3 z prowadnikiem jest wykonany z metalu i tworzywa sztucznego. Docenisz jego trwałość oraz funkcjonalność w codziennym użytkowaniu Twoich mebli. Dobre okucie dwuczłonowe połączone przegubowo wprawia w ruch drzwiczki mebli nawet kilkadziesiąt razy dziennie, tak więc musi być wytrzymałe i spełniać najwyższe normy jakości. Zawias bardzo łatwo zamontujesz samodzielnie poprzez przykręcanie, ponieważ w zestawie znajdują się również prowadniki oraz wkręty.

    • Lekki

    Specyfikacja techniczna

    Typ opakowaniaszt.
    KolorBiały
    Kod produktu5907586948854