icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Zawiasy budowlane

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Okucia budowlane

Strzałka w prawo

Zawiasy budowlane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zawias skośny 150 x 35 mm

Zawias skośny 150 x 35 mm

4,38
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zawias skośny jest produktem, który wykorzystasz do mocowania różnych drzwi, furtek oraz bram. Dzięki temu skrzydło będzie otwierało się płynnie i nie opadnie. Produkt został wykonany ze stali, dzięki czemu jest niezwykle wytrzymały. Dodatkowo jest odporny na korozję. Zamontujesz go samodzielnie przy użyciu narzędzi dostępnych w Twoim domu. Zobacz inne modele zawiasów.

   Cechy i zalety

    Zawias skośny 150 × 35 mm jest produktem, dzięki któremu drzwi będą otwierały się płynnie i nie będą ocierały się o ziemię. Produkt został wykonany z mocnej i odpornej stali, która wyróżnia się niezwykłą wytrzymałością. Stal nierdzewna sprawia, że jest także odporny na korozję. Przez wiele lat zawias skośny będzie w pełni wykonywał swoją funkcję. Produkt dostępny jest w kolorze ocynk żółty. Montaż zawiasu jest bardzo prosty, więc wykonasz go samodzielnie przy użyciu wiertarki i kilku wkrętów. Wszystkie produkty, które pozwolą Ci zamontować produkt w dogodnym miejscu, znajdziesz w ofercie sklepów Castorama. Sprawdź szeroki asortyment drzwi, zawiasów, bram i wiertarek. Zawiasy są dostępne w różnych kolorach oraz rozmiarach. Wybierz rozwiązanie, które w pełni sprosta Twoim oczekiwaniom.

    • Prosty montaż
    • Wytrzymały
    • Odporny na korozje

    Specyfikacja techniczna

    Typ opakowaniaszt.
    KolorOcynk żółty
    Kod produktu5906074360925