Zobacz więcej Zawieszki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Haki, zawieszki, wieszaki

Strzałka w prawo

Zawieszki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zawieszka do szafki kuchennej Kaprys-Met G 2 szt.
Strzałka w prawo

Zawieszka do szafki kuchennej Kaprys-Met G 2 szt.

12,48
/ kpl.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prezentowana tu zawieszka to produkt, dzięki któremu będziesz mógł zamontować szafki kuchenne. Służy do stosowania na szynie i stanowi solidny system mocujący dla szafek. W efekcie zastosowania produktu, zaaranżujesz funkcjonalną kuchnię i zyskasz komfortową powierzchnię do przechowywania różnych akcesoriów kuchennych.

   Cechy i zalety

    Zawieszka do szafki kuchennej to niezbędny element, dzięki któremu możliwy będzie solidny montaż mebli w pomieszczeniu. Produkt przeznaczony jest do stosowania na szynie i dzięki niemu będziesz mógł osadzić na ścianie szafki kuchenne. W efekcie zastosowania prezentowanego tu systemu mocującego, będziesz mógł nie tylko efektownie wykończyć wnętrze, ale tez zapewnisz sobie komfortową powierzchnię do przechowywania akcesoriów kuchennych. Zawieszka została wykonana przy użyciu stali oraz tworzywa sztucznego. Dzięki temu jest ona solidna i z pewnością wytrzyma nawet znaczne obciążenia. Właściwości te sprawiają, że możesz być pewny, iż szafki osadzone na takim systemie montażowym, będą Ci dobrze służyć i spełnią Twoje oczekiwania.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu2
     Typ mocowaniaSzyna
     MateriałTworzywo sztuczne i stal
     Kod produktu5907586945716