Zobacz więcej Zawór bezpieczeństwa CO

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Centralne ogrzewanie

Strzałka w prawo

Zawór bezpieczeństwa CO

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zawór bezpieczeństwa Afriso 3/4" C.O. 1,5 bar

Zawór bezpieczeństwa Afriso 3/4" C.O. 1,5 bar

39,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zawór bezpieczeństwa służy do zabezpieczenia instalacji grzewczej przed nadmiernie wysokim ciśnieniem. Produkt z tworzywa sztucznego i mosiądzu jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Zawór jest łatwy do samodzielnego zamontowania. Produkt jest również wygodny w codziennej eksploatacji, w razie konieczności wystarczy odkręcenie czerwonego zaworu.

   Cechy i zalety

    Zawór bezpieczeństwa jest przeznaczony do wykonania dodatkowego zabezpieczenia kotłów centralnego ogrzewania przed nadmiernie wysokim ciśnieniem mogącym uszkodzić całą instalację grzewczą. Produkt został wykonany z trwałego tworzywa sztucznego i mosiądzu, co czyni go odpornym na korozję i ewentualne uszkodzenia mechaniczne, mogące pojawić się w trakcie codziennego użytkowania instalacji grzewczej. Zawór cechuje się prostotą procesu montażowego, dzięki czemu wszelkie czynności instalacyjne możesz wykonać samodzielnie w niedługim czasie. W razie konieczności regulacji ciśnienia wystarczy odkręcenie czerwonej nakładki umieszczonej na górze zaworu. W naszych sklepach znajdziesz również inne elementy służące do budowy wydajnych instalacji grzewczych różnego typu.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaAfriso
     Kod produktu5902510001926