Zobacz więcej Zawór bezpieczeństwa CO

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Centralne ogrzewanie

Strzałka w prawo

Zawór bezpieczeństwa CO

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zawór bezpieczeństwa Afriso membrana gumowa gwint w/w 0,3 m

Zawór bezpieczeństwa Afriso membrana gumowa gwint w/w 0,3 m

39,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prezentowany produkt to niezbędny element w kompletnym wyposażeniu instalacji centralnego ogrzewania w mieszkaniu, biurze czy sklepie. Jednolity, mosiężny odlew zapewnia trwałość i wytrzymałość produktu na lata. Zawór przeznaczony jest do regulacji ciśnienia w instalacjach c. o. Nakrętka wykonana z tworzywa sztucznego w kolorze czerwonym informuje, gdzie znajduje się miejsce regulacji. Gwint wewnętrzny zapewnia właściwe umocowanie do rurki czy grzejnika. Prace remontowe z użyciem produktu tego typu przebiegają sprawnie i w czystości.

   Cechy i zalety

    Prace remontowe w mieszkaniu wiążą się z zakupem drobnych, ale niezbędnych akcesoriów do wszelkiego typu instalacji. Podczas zakupu warto postawić na sprawdzone produkty. Zawór bezpieczeństwa marki Afriso jest wytrzymały i łatwy w montażu. Z produktów Afriso korzystają nie tylko profesjonalni fachowcy, ale również majsterkowicze. Zawór bezpieczeństwa przeznaczony jest do regulacji ciśnienia w instalacjach centralnego ogrzewania. Produkt jest mosiężnym odlewem, który gwarantuje wytrzymałość i trwałość łączenia z innymi elementami systemu. Nakrętka z tworzywa sztucznego w kolorze czerwonym wskazuje miejsce ręcznej regulacji ciśnienia. W naszym asortymencie znajdziesz inne zawory o różnych parametrach, które sprawdzą się w Twoim mieszkaniu.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaAfriso
     Kod produktu5902510001995