Zobacz więcej Zawór bezpieczeństwa CO

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Centralne ogrzewanie

Strzałka w prawo

Zawór bezpieczeństwa CO

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zawór bezpieczeństwa CO Afriso 1/2 cala 6 bar

Zawór bezpieczeństwa CO Afriso 1/2 cala 6 bar

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zawór bezpieczeństwa jest produktem służącym do zabezpieczania instalacji grzewczych przed awarią. Zawór chroni urządzenie przed przekroczeniem dopuszczalnych norm ciśnienia. Produkt został wykonany z trwałego materiału – mosiądzu, dzięki czemu będzie użyteczny przez bardzo długi okres. Montaż zaworu jest bardzo łatwy –mocuje się go na zbiorniku instalacji grzewczej.

   Cechy i zalety

    Zawór bezpieczeństwa jest urządzeniem, które stosuje się do zabezpieczania instalacji centralnego ogrzewania. Produkt nie dopuszcza do awarii instalacji grzewczej w przypadku przekroczenia dopuszczalnej normy ciśnienia, co zapewnia Ci bezpieczeństwo podczas codziennej eksploatacji. Zawór automatycznie otwiera się w przypadku zbyt wysokiego ciśnienia i pozbywa się cieczy z urządzenia. Wówczas ogrzewanie centralne nie ulegnie awarii i nadal będzie można z niego korzystać. Montaż produktu nie należy do skomplikowanych, ponieważ wystarczy umieścić go na ogrzewaczu wodnym w instalacji grzewczej. Produkt został wykonany z mosiądzu, dzięki czemu jest trwały i solidny, zapewniając Ci wieloletnie, bezawaryjne użytkowanie.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaAfriso
     Kod produktu5902510001933