Zobacz więcej Zawór bezpieczeństwa CO

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Centralne ogrzewanie

Strzałka w prawo

Zawór bezpieczeństwa CO

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zawór bezpieczeństwa CO Afriso 1,5 bar 1/2 x 3/4 cala

Zawór bezpieczeństwa CO Afriso 1,5 bar 1/2 x 3/4 cala

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zawór bezpieczeństwa jest urządzeniem przeznaczonym do zabezpieczenia systemów ciśnieniowych wypełnianych cieczą. Nie dopuszcza do przekroczenia dopuszczalnego ciśnienia w zbiorniku. Dobór zaworu bezpieczeństwa powinien być poprzedzony informacją o wielkości instalacji, w której zostanie on zamontowany. Zawór mocuje się bezpośrednio na źródle ciepła.

   Cechy i zalety

    Zawór bezpieczeństwa jest przeznaczony do zabezpieczenia ciśnieniowych systemów wypełnianych cieczą. Chroni je przed kosztowną awarią powstałą na skutek przekroczenia dopuszczalnego ciśnienia w zbiorniku. Dzięki niemu, w razie niezaplanowanego wzrostu ciśnienia, woda nie spowoduje zalania Twojego mieszkania. Zabezpiecza się nim głównie zamknięte ogrzewacze wody użytkowej. Każdy zakup zaworu powinien być poprzedzony informacją o tym, jaka wielkość produktu jest dedykowana do instalacji. Działanie urządzenia jest bardzo proste. Zawór uruchamia się wówczas, gdy ciśnienie przekroczy zadaną wartość – powoduje wtedy samoczynne otwarcie i wypływ czynnika, aż do momentu obniżenia ciśnienia. Zawór jest jednym z najważniejszych elementów centralnego ogrzewania, który należy zamontować bezpośrednio na źródle ciepła.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaAfriso
     Kod produktu5902510001957