LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Zawory kątowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo

Zawory hydrauliczne

Strzałka w prawo

Zawory kątowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zawór kątowy grzybkowy Arco 1/2" x 3/8"

Zawór kątowy grzybkowy Arco 1/2" x 3/8"

19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Aby podłączyć urządzenia sanitarne do sieci wodnej, potrzebujesz skutecznych zaworów. Dobrym wyborem będzie zawór kątowy grzybkowy Arco. Jest trwały, wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Możesz także sięgnąć po inne rodzaje zaworów z naszej oferty. Wszystkie one zachwycą Cię swoim niezawodnym działaniem i estetycznym wyglądem.

   Cechy i zalety

    Zawór kątowy grzybkowy Arco 1/2" × 3/8" to bardzo dobry sposób na bezpieczne podłączenie urządzeń sanitarnych. Dzięki płynnej regulacji strumienia wody będziesz mógł zmniejszyć swoje rachunki. Element ten wykonany jest z mosiądzu. Masz zatem gwarancję, że nie zardzewieje nawet po wielu latach używania tego produktu. Zawór kątowy grzybkowy Arco charakteryzuje się wyjątkowym wykończeniem w kolorze chrom. Jego montaż jest bardzo prosty. Z pewnością poradzisz sobie z tym samodzielnie. Korzystanie z zaworu nie sprawi Ci większych trudności. Dzięki niemu będziesz mógł regulować dopływ wody do różnych urządzeń sanitarnych. Jeśli szukasz zaworów w innych rozmiarach, znajdziesz je w naszej ofercie. Dobierz odpowiednią średnicę oraz właściwości produktu, których potrzebujesz.

     Specyfikacja techniczna

     Wymiar A (jednostki imperialne)½"
     Wymiar B (jednostki imperialne)⅜"
     Maksymalna temperatura robocza95°C
     KolorChrom
     Kod produktu8428519066492