LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Pozostałe akcesoria CO

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Centralne ogrzewanie

Strzałka w prawo

Pozostałe akcesoria CO

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zawór regulujący Comap powrotny prosty 1/2"

Zawór regulujący Comap powrotny prosty 1/2"

39,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zawór regulujący powrotny prosty przeznaczony jest do mocowania przy grzejnikach. Umożliwia on odcinanie kaloryfera od reszty instalacji grzewczej bez wpływu na pozostałe jej elementy. W związku z tym przydaje się przy rozmaitych pracach konserwacyjnych. W naszym asortymencie znajdziesz również inne modele zaworów i dopasujesz je do swoich potrzeb.

   Cechy i zalety

    Zawór regulujący powrotny prosty stanowi jeden z elementów potrzebnych do stworzenia funkcjonalnego systemu grzewczego w mieszkaniu. Przeznaczony jest do mocowania przy grzejniku. Umożliwia skuteczne odcinanie kaloryfera od pozostałej instalacji, bez wpływu na pozostałe grzejniki. W związku z tym jest wyjątkowo praktyczny, gdyż pozwala na przeprowadzanie prac konserwacyjnych bez konieczności wyłączania całego systemu. Element wykonany został z mosiądzu, czyli materiału odpornego na wilgoć oraz wysokie temperatury – posłuży Ci zatem bezawaryjnie przez długi czas. Dostępne są również inne akcesoria do grzejników, które zwiększają ich funkcjonalność, abyś mógł wybrać potrzebne Ci elementy – wszystkie znajdziesz wśród naszego asortymentu.

    • Precyzyjna regulacja, bez przecieków
    • Wodoszczelne zamknięcie odcinające grzejnik
    • Zawór odcinający posiada funkcję pamięci

    Specyfikacja techniczna

    MarkaComap
    MateriałMosiądz
    Kod produktu3430650057449