Zobacz więcej Termostat do grzeników

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Grzejniki

Strzałka w prawo

Akcesoria grzejnikowe

Strzałka w prawo

Termostat do grzeników

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zawór termostatyczny kątowy Comap M30 1/2"

Zawór termostatyczny kątowy Comap M30 1/2"

79,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zawór termostatyczny kątowy Comap M30 to niewielki element, który umożliwi prawidłowe oraz szczelne podłączenie grzejnika do instalacji. Produkt wyróżnia się świetną jakością wykonania, co gwarantuje długoletnie użytkowanie. Oprócz tego zawór jest bardzo prosty w montażu. W naszym asortymencie znajdziesz także inne niezbędne akcesoria instalacyjne Comap.

   Cechy i zalety

    Zawór termostatyczny kątowy Comap M30 1/2" został wyprodukowany z trwałego materiału, którym jest mosiądz. Wyróżnia się odpornością na uszkodzenia, rdzę i odkształcenia. Dzięki temu połączenie będzie szczelne i bezpieczne w użytkowaniu. Ten niewielki element nadaje się do wodnej instalacji centralnego ogrzewania. Przy jego pomocy możesz podłączyć do systemu grzejniki płytowe z podłączeniem bocznym o średnicy pół cala, grzejniki aluminiowe lub łazienkowe. Przy pomocy produktu możesz różnicować temperaturę w pomieszczeniu i sterować pracą grzejnika. Zawór termostatyczny kątowy Comap M30 jest prosty w montażu. Objęty jest pięcioletnią gwarancją. Szukasz innych akcesoriów instalacyjnych? Sprawdź naszą ofertę, w której znajdziesz bogaty asortyment produktów Comap.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuZawór grzejnikowy
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaOpakowanie
     MarkaComap
     Rozmiar złącza głowicy termostatycznejM30x1.5
     MateriałMosiądz
     Kod produktu3430650426283