Zobacz więcej Termostat do grzeników

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Grzejniki

Strzałka w prawo

Akcesoria grzejnikowe

Strzałka w prawo

Termostat do grzeników

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zawór termostatyczny kątowy Danfoss Ra-n 1/2 cala

Zawór termostatyczny kątowy Danfoss Ra-n 1/2 cala

99,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zawór termostatyczny podłączany do dwururowych instalacji centralnego ogrzewania zapewnia optymalny rozdział wody w instalacji. Przy jego pomocy zrównoważysz cały system, mając jednocześnie kontrolę nad poziomem temperatury kaloryfera. Własnoręczne podłączenie zaworu jest bardzo proste, dodatkowo głowica termostatyczna montowana jest szybko: system typu click.

   Cechy i zalety

    Zawór termostatyczny kątowy stosowany jest w dwururowych instalacjach centralnego ogrzewania, zapewniając w ten sposób stały rozdział wody w systemie. Wyróżnia się bardzo prostym montażem, który możesz przeprowadzić samodzielnie bez konieczności wzywania fachowca. Głowica, służąca do regulacji przepływu, jest poręczna, dzięki czemu codzienne jej użytkowanie jest sprawne. Ponadto pokrętło to jest bardzo szybkie w montażu: wystarczy nałożyć je na zawór i przycisnąć. Ten prosty system instalacji głowicy jest bardzo wygodny, nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi. Po zamocowaniu pokrętła umożliwia ono swobodną regulację poziomu ciepła. Urządzenie jest wykonane z niklu, który cechuje się dużą odpornością na wysokie temperatury.

     Specyfikacja techniczna

     Wymiar A (jednostki imperialne)½"
     MateriałNikiel
     Kod produktu5702420095967