Zobacz więcej Termostat do grzeników

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Grzejniki

Strzałka w prawo

Akcesoria grzejnikowe

Strzałka w prawo

Termostat do grzeników

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zawór termostatyczny prosty Comap M30 1/2"

Zawór termostatyczny prosty Comap M30 1/2"

79,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zakładasz wodną instalację centralnego ogrzewania? Może przydać Ci się zawór termostatyczny prosty Comap M30. Z jego pomocą podłączysz grzejniki płytowe, aluminiowe i łazienkowe. Mosiądz, z którego wykonano ten produkt, to materiał wysokiej jakości, zapewniający trwałość i odporność na uszkodzenia. Jeśli poszukujesz też innych zaworów i łączników, sprawdź ofertę akcesoriów w sklepach Castorama.

   Cechy i zalety

    Gdy chcesz wykonać samodzielnie instalację taką jak centralne ogrzewanie, istotne jest jej zbudowanie z solidnych elementów. Każda mała część ma wpływ na bezawaryjne funkcjonowanie całego systemu. Postaw na sprawdzone rozwiązania i wykorzystaj zawór termostatyczny prosty Comap M30 1/2''. Ten produkt sprawdzi się przy instalacjach wodnych. Użyjesz go do połączenia rur z grzejnikiem posiadającym gwint przyłączeniowy M30. Mosiężny zawór termostatyczny prosty Comap M30 to funkcjonalny model. Może być wykorzystywany z grzejnikami aluminiowymi, łazienkowymi i płytowymi z podłączeniem bocznym. Twoja instalacja centralnego ogrzewania zyska bezpieczną podstawę. Ten model jest objęty aż pięcioletnią gwarancją. Po więcej wytrzymałych części do centralnego ogrzewania zajrzyj do marketów budowlanych Castorama.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuZawór grzejnikowy
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaOpakowanie
     MarkaComap
     Rozmiar złącza głowicy termostatycznejM30x1.5
     MateriałMosiądz
     Kod produktu3430650426320