icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Akcesoria do urzadzeń pneumatycznych

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pneumatyczne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zawór zwrotny do kompresora pionowego Airpress 50 l

Zawór zwrotny do kompresora pionowego Airpress 50 l

108
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kompresor to przydatne urządzenie tłokowe, które ułatwi Ci liczne prace w przydomowym garażu lub warsztacie. Prezentowany produkt usprawni jego rozruch i zapewni mu jednokierunkowy przepływ sprężonego powietrza, bez ryzyka cofania się z butli. Zawór zwrotny do kompresora pionowego Airpress przeznaczony jest do modelu 206120.

   Cechy i zalety

    Jeśli chciałbyś usprawnić działanie kompresora, wyposaż go z zawór zwrotny Airpress. Sprężarka tłokowa to przydatne urządzenie, które znajdzie zastosowanie w każdym garażu i przydomowym warsztacie. Z jego pomocą napompujesz opony, wyczyścisz trudno dostępne części w układzie silnikowym samochodu oraz pomalujesz natryskowo np. elementy karoserii. To niewielkie urządzenie o różnorodnym zastosowaniu. Prezentowany zawór pasuje do modelu 206120. Ułatwi rozruch kompresora i zapewni mu przepływ sprężonego powietrza w jednym kierunku. Zabezpieczy je również przed cofaniem się z butli. W bogatej ofercie marketów budowlanych Castorama znajdziesz różne artykuły do urządzeń pneumatycznych. Zachęcamy do zapoznania się z nią!

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniaszt.
     Kod produktu8712418367881