icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kanały wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Wentylacja i klimatyzacja

Strzałka w prawo

Systemy wentylacji

Strzałka w prawo

Kanały wentylacyjne

Strzałka w prawo

Zawór zwrotny z kołnierzem Vents 100 mm biały

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zawór zwrotny z kołnierzem Vents 100 mm biały
16,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zawór zwrotny przeznaczony jest do użytku w budynkach, gdzie jest obecny lub planuje się budowę niewielkiego ciągu wentylacyjnego. Tak samo dobrze sprawdza się w warunkach domowych, jak i w miejscach publicznych – jest uniwersalny. Produkt wyposażony jest w praktyczny zawór zwrotny, dzięki czemu powietrze nie cofa się do przewodu wentylacyjnego.

  Cechy i zalety

  Chcąc estetycznie zakończyć kanał wentylacyjny, warto zastosować zawór zwrotny z kołnierzem. Produkt bardzo ładnie się prezentuje, a dodatkowo skutecznie zapobiega wracaniu powietrza do systemu wentylacyjnego – sprawdzi się w domach prywatnych, biurach, a także instytucjach i miejscach publicznych. Wyrób nadaje się do zamocowania na ścianie – jego biały, neutralny kolor współgra z każdym kolorem farby. Montaż odbywa się przy wykorzystaniu metody na wcisk, dlatego poradzisz sobie z nim samodzielnie – zbędne są tutaj jakiekolwiek narzędzia. Okrągły kształt zaworu łączy się z kanałami o takim samym profilu – ich szeroki wybór znajdziesz wśród naszego asortymentu. W naszym sklepie dostępne są także pozostałe akcesoria niezbędne do budowy wywiewnego i nawiewnego systemu wentylacyjnego.

  • Doskonale maskuje nierówności
  • Estetyczny wygląd
  • Wzmacnia powierzchnię wokół zamontowanego kanału

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Kod produktu5906046102348