Zobacz więcej Kanały wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Wentylacja i klimatyzacja

Strzałka w prawo

Systemy wentylacji

Strzałka w prawo

Kanały wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zawór zwrotny z kołnierzem Vents 125 mm biały

Zawór zwrotny z kołnierzem Vents 125 mm biały

26,78
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zarówno w wywiewnych, jak i nawiewnych systemach wentylacyjnych sprawdzi się oferowany tutaj zawór zwrotny z kołnierzem. Produkt jest trwały i wytrzymały, co jest zasługą wyprodukowania go z tworzywa sztucznego, które dodatkowo jest odporne na uszkodzenia wynikające z codziennej eksploatacji. Zawór ma uniwersalny, biały kolor.

   Cechy i zalety

    Produkt przeznaczony jest do zakończenia kanału wentylacyjnego – nadaje się do zastosowania w każdego rodzaju budynku użytkowym, gdzie obecne są ciągi wentylacyjne o niewielkich rozmiarach. Wykorzystasz go zarówno w domu prywatnym, jak i w mieszkaniu czy też biurze. Wyrób wyposażony jest w funkcjonalny zawór zwrotny, którego zadaniem jest uniemożliwienie cofania się powietrza do systemu wentylacyjnego. Wykonany w całości z wytrzymałego tworzywa sztucznego zawór z kołnierzem wykazuje wysoką odporność na uszkodzenia, co zdecydowanie korzystnie wpływa na jego żywotność. Produkt charakteryzuje się białym kolorem, który jest na tyle uniwersalny, że komponuje się z elementami montażowymi, a także otoczeniem w dowolnym odcieniu.

    • Doskonale maskuje nierówności
    • Estetyczny wygląd
    • Wzmacnia powierzchnię wokół zamontowanego kanału

    Specyfikacja techniczna

    KolorBiały
    MateriałPolistyren (PS)
    Kod produktu5906046102393