icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Zbiorniki, beczki i akcesoria na wodę

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Nawadnianie ogrodu

Strzałka w prawo

Pompy i zbiorniki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zbiornik Prosperplast Aquacan cegła 360 l
Strzałka w prawo

Zbiornik Prosperplast Aquacan cegła 360 l

298
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zbiornik przeznaczony jest do gromadzenia wody deszczowej, więc przyda się w większości ogrodów. Zgromadzoną ciecz wykorzystasz w czasie podlewania roślin – dzięki temu zoptymalizujesz wydatki związane z pielęgnacją roślin. Produkt posiada ceglaną barwę, zatem prezentuje się naturalnie. W proponowanym asortymencie znajdziesz zbiorniki posiadające różne pojemności. . Oszczędzajmy wodę - Zbieranie deszczówki do wykorzystania w ogrodzie pomaga zmniejszyć zużycie wody z sieci wodociągowej. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Zbiornik przyda się w większości gospodarstw domowych, ponieważ przeznaczony jest do gromadzenia wody deszczowej – wykorzystasz ją w celu podlewania roślin, dzięki czemu zmniejszysz koszty utrzymania ogrodu. Model posiada ceglaną barwę, więc z powodzeniem skompletujesz go z elementami w takim samym kolorze. Dzięki odporności na uszkodzenia mechaniczne będzie idealnie spełniał swoje zadanie przez długi czas. Zadowoli Cię funkcjonalność produktu, gdyż wyposażony został z pokrywę zapobiegającą przedostawaniu się do środka rozmaitych zabrudzeń. Podlewając rośliny deszczówką, zagwarantujesz im doskonałe warunki do prawidłowego wzrostu. W proponowanym asortymencie dostępne są również inne rodzaje zbiorników, wobec czego z powodzeniem wybierzesz model najlepiej odpowiadający Twoim oczekiwaniom.

    • W zbiorniku są dwa otwory z gwintem 3/4" (w ich miejsce można zamontować wąż na szybkozłączkę oraz wyżej - kranik metalowy)

    Specyfikacja techniczna

    SeriaAquacan
    KolorCegła
    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu5905197256368