Zobacz więcej Kleje

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Taśmy i kleje

Strzałka w prawo

Kleje

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Żel Technicqll do PPE z primerem 4 g + 4 ml

Żel Technicqll do PPE z primerem 4 g + 4 ml

24,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klej w żelu służy do trwałego i błyskawicznego łączenia różnego typu materiałów, zarówno tych twardych, jak i elastycznych. Przy pomocy tego preparatu skleisz elementy z PE i PP, gumy silikonowej oraz teflonu PTFE. W skład opakowania wchodzi klej cyjanoakrylowy i baza: primer, przy pomocy której przygotujesz powierzchnie do spoinowania.

   Cechy i zalety

    Klej w żelu znajdzie swoje zastosowanie w zarówno w pracach domowych, jak i motoryzacji czy modelarstwie. Służy do łączenia materiałów z tworzywa sztucznego o niskiej energii powierzchownej, a więc PE, PP, teflonu i gumy silikonowej. Przy pomocy tego kleju połączysz ze sobą także metal, ceramikę, drewno, szkło, skórę, sklejki i aluminium, oraz kombinacje materiałowe. Wszechstronność i szybki czas utwardzenia preparatu sprawia, że staje się on uniwersalny. Jest bardzo prosty w aplikacji, pojemnik z primerem posiada wygodny w użyciu pędzelek. Dlatego produkt ten świetnie nadaje się do prac modelarskich, które wymagają dużej precyzji w łączeniu małych elementów. Ponadto klej jest oszczędny w użyciu, wystarczy nałożyć cienką warstwę, by trwale połączył ze sobą materiały.

    • Bezbarwny
    • Nie ścieka z powierzchni
    • Wytrzymały na ścinanie 3MPa nawet dla powierzchni z teflonu

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5902051002086