LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Woski do drewna

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Środki do drewna

Strzałka w prawo

Woski do drewna

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Żel woskowy Starwax Starlon parkiet woskowany 1 l

Żel woskowy Starwax Starlon parkiet woskowany 1 l

69,98
/ szt.
69,98
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Żel woskowy Starlon firmy Starwax przeznaczony jest do pielęgnacji podłóg. To specjalistyczny produkt służący do konserwacji posadzek z drewna surowego lub bejcowanego. Środek nadaje powierzchni estetyczny wygląd, odżywia włókna oraz eksponuje słoje. Dostępny tutaj produkt jest bezbarwny, co oznacza, że można go stosować do drewna o różnych odcieniach.

   Cechy i zalety

    Żel woskowy Starlon firmy Starwax przeznaczony jest do pielęgnacji podłóg. To specjalistyczny produkt służący do konserwacji posadzek z drewna surowego lub bejcowanego. Środek nadaje powierzchni estetyczny wygląd, odżywia włókna oraz eksponuje słoje. Wosk posiada konsystencję płynnego żelu, co sprawia, że aplikacja przebiega komfortowo. Produkt należy nanosić na podłogę za pomocą pędzla lub pakułów bawełnianych, pozostawić do wyschnięcia, a następnie wypolerować. Dla uzyskania najlepszych efektów zabiegi pielęgnacyjne warto powtórzyć. Polerowanie utwardza i wygładza wosk, dzięki czemu wnika on we włókna. Regularne woskowanie nadaje powierzchniom blask oraz zabezpiecza je przed wilgocią i drobnymi uszkodzeniami. Dostępny tutaj produkt jest bezbarwny, co oznacza, że można go stosować do drewna o różnych odcieniach.

    • Konserwuje parkiety w starym stylu
    • Podkreśla urodę drewnianych podłóg
    • Nadaje satynowy połysk

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuWosk wykończeniowy
    Metoda aplikacjiPędzel i sznurek bawełniany
    KolorBezbarwny
    Kod produktu3365000431085