Zobacz więcej Zespół kolektorów

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Ogrzewanie podłogowe

Strzałka w prawo

Zespół kolektorów

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zespół kolektorów z przepływem 4 moduł

Zespół kolektorów z przepływem 4 moduł

398
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zespół kolektorów z przepływem sprawdzi się podczas instalacji ogrzewania podłogowego w większości budynków. Produkt posiada mosiężny profil, odporny na ewentualne uszkodzenia oraz szkodliwe działanie wilgoci. Zespół kolektorów został przystosowany do pracy w wysokiej temperaturze, dzięki czemu może pozostać w oryginalnym stanie na lata.

   Cechy i zalety

    Zespół kolektorów z przepływem znajdzie zastosowanie podczas montażu ogrzewania podłogowego w Twoim domu bądź mieszkaniu. Ten typ instalacji grzewczej nie tylko pozwala na zaoszczędzenie energii, ale również jest niemal niewidoczny – co może stanowić duże ułatwienie podczas projektowania danego wnętrza. Dzięki zastosowaniu zespołu kolektorów, możliwe będzie rozdzielenie czynnika grzewczego na poszczególne pętle instalacji – a tym samym równomierne rozprowadzenie ciepła po danym pomieszczeniu. Profil kolektora wykonano z mosiądzu – materiału, który wyróżnia się trwałością oraz odpornością na korozję. Znajdujące się w komplecie belki zostały połączone wspornikami metalowym, dzięki czemu są wytrzymałe i na długo mogą zachować oryginalny kształt i właściwości.

     Specyfikacja techniczna

     Maksymalna temperatura robocza65°C
     MateriałMosiądz
     Kod produktu5906340672349