Zobacz więcej Zespół kolektorów

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Ogrzewanie podłogowe

Strzałka w prawo

Zespół kolektorów

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zespół kolektorów z przepływem 5 moduł

Zespół kolektorów z przepływem 5 moduł

448
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zastosowanie zespołu kolektorów z przepływem umożliwi prawidłowe funkcjonowanie ogrzewania podłogowego w Twoim domu. Dzięki rozprowadzeniu czynnika grzewczego na odrębne pętle instalacji, pomieszczenie może zostać ogrzane równomiernie. Zespół kolektorów jest przystosowany do pracy w wysokiej temperaturze, dzięki czemu przez lata może pozostać w oryginalnym stanie.

   Cechy i zalety

    Zespół kolektorów z przepływem możesz wykorzystać zarówno podczas montażu ogrzewania podłogowego w Twoim domu, jak i lokalu użytkowym. Zastosowanie produktu pozwala na rozdzielenie czynnika grzewczego na poszczególne pętle instalacji – dzięki czemu ciepło w danym pomieszczeniu zostanie rozprowadzone równomiernie. Zespół kolektorów jest dostosowany do pracy pod dużym ciśnieniem, dlatego też możesz uniknąć ewentualnych usterek. Produkt posiada profil wykonany z mosiądzu – co chroni go przed szkodliwym działaniem wilgoci, a także wzmacnia jego wytrzymałość. W zestawie znajdują się także belki, które zostały połączone przy użyciu trwałych, metalowych wsporników. Produkt jest dostępny w standardowym rozmiarze, pasującym do większości instalacji grzewczych.

     Specyfikacja techniczna

     Maksymalna temperatura robocza65°C
     MateriałMosiądz
     Kod produktu5906340672356