Zobacz więcej Zespół kolektorów

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Ogrzewanie podłogowe

Strzałka w prawo

Zespół kolektorów

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zespół kolektorów z przepływem 7 modułów

Zespół kolektorów z przepływem 7 modułów

548
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zespół kolektorów z przepływem przeznaczony jest do tworzenia funkcjonalnych instalacji grzewczych – sprawdzi się zarówno w ogrzewaniu centralnym, jak i podłogowym. Rozdziela gorącą wodę na kilka przewodów, zapewniając ciepło w Twoim mieszkaniu. W naszej ofercie znajdziesz także inne zestawy kolektorów tej marki, więc wybierzesz model idealny dla siebie.

   Cechy i zalety

    Zespół kolektorów z przepływem z pewnością znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym oraz w innych budynkach użytkowych. Umożliwia bowiem rozprowadzenie gorącej wody na wielu modułach, więc sprawdzi się zarówno w instalacjach ogrzewania centralnego, jak i podłogowego. Wykonany został z materiałów wykazujących doskonałe właściwości wytrzymałościowe – podczas produkcji wykorzystano stal, polipropylen oraz mosiądz, które charakteryzują się odpornością na szkodliwe działanie wilgoci oraz wysokich temperatur. Dostępne są także kolektory rozdzielające się na większą liczbę modułów, więc będziesz mógł wybrać zestaw najlepiej odpowiadający Twoim wymaganiom – wszystkie produkty znajdziesz wśród naszego asortymentu.

    • Belka - mosiądz; pokrętła - polipropylen; wspornik - stal

    Specyfikacja techniczna

    NormaZgodne z normą PN-EN 12831:2006
    Kod produktu5906340672363