Zobacz więcej Zespół kolektorów

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Ogrzewanie podłogowe

Strzałka w prawo

Zespół kolektorów

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zespół kolektorów z przepływem 8 modułów

Zespół kolektorów z przepływem 8 modułów

598
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zespół kolektorów z przepływem przeznaczony jest do stosowania wewnątrz budynków, stanowi bowiem jeden z elementów potrzebnych do stworzenia ogrzewania w mieszkaniach. Wykorzystasz go w ogrzewaniu centralnym oraz podłogowym, ponieważ rozdziela on gorącą wodę na wiele przewodów. Wśród naszego asortymentu znajdziesz więcej kolektorów tej marki.

   Cechy i zalety

    Zespół kolektorów z przepływem doskonale sprawdzi się w każdym mieszkaniu oraz w budynkach użyteczności publicznej. Zapewnia sprawne działanie instalacji grzewczej, co jest niezbędne podczas mroźnych zim. Produkt rozdziela gorącą wodę na rury, więc znajdzie zastosowanie w systemach ogrzewania centralnego oraz podłogowego. Wykonany został ze starannie wyselekcjonowanych materiałów – belka powstała z mosiądzu, pokrętła z polipropylenu, a wspornik ze stali. Wszystkie elementy są więc odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe działanie wody i wysokich temperatur. Dostępne są także zespoły kolektorów o innych parametrach technicznych, dzięki czemu z łatwością wybierzesz model najlepiej pasujący do Twojej instalacji.

    • Belka - mosiądz; pokrętła - polipropylen; wspornik - stal

    Specyfikacja techniczna

    NormaZgodne z normą PN-EN 12831:2006
    Kod produktu5906340672370