Zobacz więcej Zespół kolektorów

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Ogrzewanie podłogowe

Strzałka w prawo

Zespół kolektorów

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zespół kolektorów z zaworami 3 moduł

Zespół kolektorów z zaworami 3 moduł

298
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zespół kolektorów z zaworami charakteryzuje się szczelnością, która pomaga w utrzymaniu zamontowanego ogrzewania podłogowego w nienaruszonym stanie. Produkt został wykonany z materiałów, wyróżniających się trwałością i odpornością na ewentualne uszkodzenia. Dzięki standardowym wymiarom, zespół kolektorów sprawdzi się w większości instalacji grzewczych.

   Cechy i zalety

    Zespół kolektorów z zaworami umożliwi prawidłowy dopływ wody do poszczególnych elementów instalacji grzewczej w Twoim domu. Dzięki zastosowaniu produktu, możliwe będzie zamontowanie funkcjonalnego ogrzewania podłogowego, które zapewni równomierne rozprowadzenie ciepła w danym pomieszczeniu. Zespół kolektorów został wyposażony w mosiężny profil, dlatego też pozostanie odporny na niekorzystne działanie wilgoci. Produkt wyróżnia szczelność, zapewniająca prawidłowe funkcjonowanie ogrzewania przez długi czas. Zespół kolektorów z zaworami jest dostępny w standardowym wymiarze, odpowiednim do większości montowanych instalacji grzewczych. Produkt nadaje się do pracy w wysokiej temperaturze, co może pomóc w uniknięciu ewentualnych usterek.

     Specyfikacja techniczna

     Maksymalna temperatura robocza65°C
     MateriałMosiądz
     Kod produktu5906340672288