Zobacz więcej Zespół kolektorów

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Ogrzewanie podłogowe

Strzałka w prawo

Zespół kolektorów

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zespół kolektorów z zaworami 4

Zespół kolektorów z zaworami 4

348
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zespół kolektorów z zaworami to odpowiednie rozwiązanie zarówno do większości budynków mieszkalnych, jak i użytkowych. Produkt posiada mosiężny profil, który jest nie tylko wytrzymały, ale także odporny na szkodliwe działanie wilgoci. Zespół kolektorów z zaworami nadaje się do pracy w wysokiej temperaturze, tym samym zapewniając prawidłowe działanie ogrzewania podłogowego.

   Cechy i zalety

    Dzięki zastosowaniu zespołu kolektorów z zaworami, możliwe będzie zamontowanie ogrzewania podłogowego w większości budynków. Produkt został wyposażony w mosiężny profil, dlatego też wyróżnia się trwałością i przez długi czas może pozostać w nienaruszonym stanie. Materiał, z którego wykonano kolektory, wykazuje również odporność na szkodliwe działanie wilgoci, co dodatkowo wzmacnia jego wytrzymałość. Produkt posiada belki łączone przy pomocy wsporników metalowych, przez co pozostaną one odporne na wiele uszkodzeń mechanicznych. Zespół kolektorów z zaworami został przystosowany do pracy w wysokiej temperaturze, dlatego też nie jest narażony na powstawanie częstych usterek. Produkt jest dostępny w standardowym wymiarze, pasującym do większości instalacji grzewczych.

     Specyfikacja techniczna

     Maksymalna temperatura robocza65°C
     MateriałMosiądz
     Kod produktu5906340670055