Zobacz więcej Zespół kolektorów

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Ogrzewanie podłogowe

Strzałka w prawo

Zespół kolektorów

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zespół kolektorów z zaworami 6

Zespół kolektorów z zaworami 6

448
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dzięki zastosowaniu zespołu kolektorów z zaworami, możliwa będzie instalacja ogrzewania podłogowego w danym budynku. Produkt posiada profil wykonany z mosiądzu, dlatego też jest trwały i odporny na korozję. Zespół kolektorów z zaworami został przystosowany do pracy pod dużym ciśnieniem, co zapewnia jego prawidłowe funkcjonowanie przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Zespół kolektorów z zaworami możesz zamontować zarówno w budynku mieszkalnym, jak i w tym o przeznaczeniu użytkowym, gdzie umożliwi prawidłową instalację ogrzewania podłogowego. Produkt został wyposażony w mosiężny profil, w związku z czym wykazuje odporność na ewentualne uszkodzenia mechaniczne, a także na niekorzystny wpływ wilgoci. Dzięki standardowym wymiarom, zespół kolektorów z zaworami będzie pasować do większości instalacji grzewczych, stosowanych w budynkach. Produkt został przystosowany do pracy w wysokiej temperaturze, co pozwala mu na prawidłowe przewodzenie ciepła do Twojego domu bądź mieszkania. Zastosowane w zestawie wsporniki wykonano z metalu, dlatego też mogą pozostać w niezmienionym stanie na lata.

     Specyfikacja techniczna

     Maksymalna temperatura robocza65°C
     MateriałMosiądz
     Kod produktu5906340670079