Zobacz więcej Zespół kolektorów

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Ogrzewanie podłogowe

Strzałka w prawo

Zespół kolektorów

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zespół kolektorów z zaworami 7 moduł

Zespół kolektorów z zaworami 7 moduł

498
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dzięki zastosowaniu zespołu kolektorów z zaworami, możliwe będzie zainstalowanie ogrzewania podłogowego w Twoim domu. Znajdujące się w komplecie wsporniki zostały wykonane z metalu, dlatego też pozostają odporne na ewentualne uszkodzenia. Produkt jest dostępny w standardowym rozmiarze, pasującym do większości instalacji grzewczych.

   Cechy i zalety

    Zespół kolektorów z zaworami znajduje zastosowanie podczas montażu ogrzewania podłogowego w większości budynków. Oferowany produkt charakteryzuje się szczelnością, dzięki czemu dana instalacja grzewcza może pozostać sprawna przez długi czas. Zespół kolektorów z zaworami posiada mosiężny profil, dlatego też cechuje go wytrzymałość oraz odporność na korozję. Produkt został wyposażony w belki łączone wspornikami wykonanymi z metalu, co korzystnie wpływa na jego trwałość. Zespół kolektorów nadaje się do pracy pod dużym ciśnieniem oraz w wysokiej temperaturze, dlatego też jest odporny na powstawanie wielu ewentualnych usterek. Produkt otrzymasz w komplecie wraz z zaworami, dzięki czemu będzie gotowy do natychmiastowego montażu.

     Specyfikacja techniczna

     Maksymalna temperatura robocza65°C
     MateriałMosiądz
     Kod produktu5906340672295