Zobacz więcej Pozostałe akcesoria CO

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Centralne ogrzewanie

Strzałka w prawo

Pozostałe akcesoria CO

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw 2-elementowy Danfoss termostat RTLGL + zawór prosty

Zestaw 2-elementowy Danfoss termostat RTLGL + zawór prosty

218
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Termostat RTLGL stanowi zestaw dwóch elementów, które służą do regulowania temperatury kaloryferów. Zaopatrzono go w pokrętło za pomocą którego wygodnie ustawia się ich moc grzewczą. Dzięki temu, możesz z łatwością kontrolować temperaturę panującą wewnątrz Twojego mieszkania. Produkt na długo zachowuje trwałość, ponieważ został wykonany z wytrzymałych materiałów.

   Cechy i zalety

    Termostat RTLGL możesz z powodzeniem wykorzystać w instalacji centralnego ogrzewania. Służy on do regulacji temperatury kaloryferów. Zawiera dwa elementy, które umożliwią Ci jego skuteczne zamontowanie i użytkowanie. Dlatego nie musisz ich kupować oddzielnie i masz pewność, że są one względem siebie kompatybilne. Termostat został zaopatrzony w pokrętło, na którym umieszczone są liczby odpowiadające jego mocy grzewczej. Dzięki temu, możesz z łatwością ją ustawić na wybranym przez siebie poziomie. Sprawia to, że w prosty sposób możesz dostosować temperaturę pomieszczenia do swoich wymagań. Ponadto, produkt na długo zachowuje trwałość, ponieważ wykonano go z mocnych i wytrzymałych materiałów. W ramach naszego asortymentu znajdują się również pozostałe termostaty z tej serii, które możesz wykorzystać w swoim domu.

    • Średnica zaworu: DN15

    Specyfikacja techniczna

    MateriałMosiądz
    Kod produktu5702420084527