Zobacz więcej Maty elektryczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Ogrzewanie podłogowe

Strzałka w prawo

Maty elektryczne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw akcesoriów do montażu mat grzejnych Thermoval
Strzałka w prawo

Zestaw akcesoriów do montażu mat grzejnych Thermoval

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zestaw akcesoriów do montażu mat grzejnych Thermoval pomoże Ci we właściwym zamontowaniu systemu ogrzewania podłogowego. Produkty dostępne w zestawie są niezbędne, aby maty grzejne zostały zamocowane w prawidłowy, gwarantujący poprawną pracę sposób. Wszystkie elementy zostały wykonane, zgodnie z potrzebami systemu, z polietylenu.

   Cechy i zalety

    Ogrzewanie podłogowe jest coraz popularniejszych rozwiązaniem, szczególnie w nowoczesnym budownictwie. Jeśli i Ty chcesz je mieć w swoim domu, pamiętaj, aby właściwie zamontować wszystkie elementy. Zestaw akcesoriów do montażu mat grzejnych Thermoval to niewielkie elementy, które zostały wykonane z polietylenu. Gwarantują prawidłowy, zgodny z wymaganiami montaż każdego elementu mat, które stosowane są do budowania systemu ogrzewania podłogowego. Zestaw akcesoriów do montażu mat grzejnych Thermoval pozwoli Ci samodzielnie wykonać wszystkie prace związane z mocowaniem ogrzewania, dzięki czemu zaoszczędzisz na wynajmowaniu specjalistów do tego rodzaju zadań. Sprawdź też pozostałe elementy, dzięki którym położysz ogrzewanie podłogowego w swoim domu.

    • Kompleksowe i niezbędne rozwiąanie do montażu elektrycznego systemu ogrzewania podłogowego

    Specyfikacja techniczna

    MateriałPolietylen (PE)
    Kod produktu5901812591258