Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do elektronarzędzi

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zestaw akcesoriów Erbauer Multi Tool 6 szt.

Zestaw akcesoriów Erbauer Multi Tool 6 szt.

61,98
/ kpl.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prezentowany zestaw akcesoriów to komplet narzędzi niezbędnych w każdym profesjonalnym oraz przydomowym warsztacie. W ofercie znajdują się m.in. papier ścierny do drewna i do farby oraz obrobiona podstawa do ścierania, które umożliwiają wygładzenie powierzchni oraz przygotowanie jej do dalszych czynności, prowadzących do jej odnowienia.

   Cechy i zalety

    Dzięki produktom wchodzącym w skład prezentowanego zestawu akcesoriów, majsterkowanie staje się dużo prostsze i bardziej skuteczne. W komplecie znajdują się: papier ścierny do drewna i do farby, ostrze wgłębne HCS, obrobione ostrze wgłębne z bimetalu, obrobione ostrze segmentowe HCS i obrobiona podstawa do ścierania, czyli wszystkie narzędzia niezbędne do wyszlifowania i wygładzenia różnego rodzaju powierzchni. Znajdujące się w zestawie ostrza nadają się do użycia z większością modeli narzędzi wielofunkcyjnych. Korzystanie z prezentowanych w ofercie akcesoriów jest łatwe i nie wymaga zaawansowanych umiejętności. Dzięki materiałowi, z jakiego zostały wykonane narzędzia, jest możliwa ich wieloletnia i satysfakcjonująca eksploatacja.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaErbauer
     Liczba sztuk6
     MateriałBimetal i stal wysokowęglowa (HCS)
     Rodzaj opakowaniaZestaw
     Kod produktu3663602805205